O nas

W projektowaniu nie lekceważymy małych elementów, ponieważ to one decydują o jakości obiektu budowlanego. Stosujemy ciekawe i nowoczesne rozwiązania. Współpracujemy z naszymi Klientami aż do zakończenia inwestycji.

Pracownia

Pracownia projektowa HIT-BUD z siedzibą w Wyszkowie (woj. Mazowieckie) powstała w 2003 roku. Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych, usługowych, garażowych, gospodarczych itp.

Zgrany zespól składający się wykwalifikowanych inżynierów i architektów gwarantuje najwyższy standard oferowanych usług oraz elastyczny i bliski kontakt z klientem.

Podejście do klienta

Wykonywane przez nas projekty traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania. W naszej pracy stosujemy różne style architektoniczne.Staramy się aby każdy obiekt był funkcjonalny i posiadał ciekawe rozwiązania.

Często podejmujemy wyzwania projektowe. Nietypowe działki, nieszablonowe pomysły i oczekiwania inwestorów nie stanowią dla nas żadnej bariery. Nasze obiekty są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby stały się wizytówką właściciela i architekta.

Współpraca

Współpracujemy z doświadczonymi geodetami, branżystami oraz firmami wykonawczymi, dlatego nasza pracownia jako jedna z nielicznych oferuje kompleksową obsługę procesu budowlanego. Wszystkie formalności są realizowane u nas w biurze, co pozwala inwestorowi zaoszczędzić czas.

NAPISZ DO NAS!
form-home
menu